DC Garage | Dream Cars Garage

Karty podarunkowe na przejażdżki sportowymi samochodami

BMW M4 F82

Przejażdżka narowistym niemieckim potworem – BMW M4 F82 dostępna jest teraz dla każdego!
Sprawdź swoje umiejętności za kierownicą topowej odmiany serii 4 w wersji ///M. Przetestuj jego możliwości na zamkniętym obiekcie sportowym – Spełnij marzenie! – ZAREZERWUJ VOUCHER NA PRZEJAZD PO TORZE!


POMYSŁ NA MOTORYZACYJNY PREZENT MARZEŃ!

BMW M4 jest najnowszym modelem auta sportowego marki BMW serii 4, następcą modelu BMW M3. Premiera samochodu odbyła się na konferencji prasowej BMW w Monachium 15 sierpnia 2013. Oficjalna produkcja ruszyła z dniem 27 lutego 2014 roku. Na rynku aut sportowych BMW M4 zastępuje dwa bliźniacze modele: BMW M3 Coupe i BMW M3 Convertible (kabriolet).

Chociaż samo nadwozie nie uległo dużej modyfikacji to sam producent zapewnia, iż wnętrze, sterowanie, silnik, skrzynia biegów, a także zawieszenie zostały poddane ulepszeniu. Większość elementów ze standardowej wersji zostało zastąpionych elementami wykonanymi z włókna węglowego, co zmniejsza ich zużycie oraz znacznie obniżyło wagę auta. Dach z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem węglowym zmniejsza masę i obniża środek ciężkości pojazdu. Efektem tego jest większa zwinność i dynamika na zakrętach oraz podczas przyspieszania i hamowania. Samochód pod maską posiada benzynową jednostkę R6 3,0 l Twin Power Turbo o mocy 450 KM. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h zajmuje temu autu 4,3s.

Zamów voucher na przejazd sportowym samochodem
Zamów voucher na przejazd sportowym samochodem

GALERIA POJAZDU


FILM PROMOCYJNY


SOCIAL MEDIA

Obserwuj nasz profil na FB!


Sprawdź także inne pojazdy w ofercie / naszym garażu! www.dcgarage.com.pl


Podziel się tematem ze swoimi znajomymi lub fanami – PODAJ DALEJ – UDOSTĘPNIJ! 😉

Następny Post

Poprzedni Post

Dodaj swój komentarz© 2024 DC Garage | Dream Cars Garage

Theme by Anders Norén

Strona utrzymywana na stabilnych i szybkich serwerach SeoHost.pl
Strony internetowe - Gliwice