DC Garage | Dream Cars Garage

Karty podarunkowe na przejażdżki sportowymi samochodami

DZIEŃ MATKI – Informacja / Komunikat

Skorzystaj z najnowszej promocji – na Dzień Matki i spraw swojej mamie mega odjazdowy prezent, którego z pewnością nie zapomni! A dzięki okazyjnemu rabatowi zarezerwujesz taką przejażdżkę aż 15% taniej!
Zapewnij mamie niesamowity dzień na torze w sportowym potworze! 😉
Masz możliwość sprawić niezwykły prezent rezerwując przejażdżkę życia narowistym samochodem sportowym po torze wyścigowym – zamów niezwykłą kartę podarunkową na taką przygodę, by podarować ją komuś wyjątkowemu w formie niespodziewanego prezentu! Zwłaszcza jeżeli jest to to miłośnik motoryzacji i szybkiej jazdy samochodem. To gwarancja tego, że „zrobisz dzień” mu dzień 🙂


MOTOPREZENT – DZIEŃ NA TORZE W SPORTOWYM POTWORZE

Wyjątkowy sposób na aktywne spędzenie dnia! Czeka Cię przygoda życia za kierownicą supersamochodu!

Tylko teraz w czasie trwania najnowszej promocji, istnieje możliwość zamówienia vouchera / karty podarunkowej w cenie atrakcyjniejszej aż o 15% w porównaniu do standardowej kwoty!
Wykorzystaj do tego specjalny okazyjny, promocyjny kod zniżkowy podczas składania zamówienia.

Uczyń 26 maja dniem wartym zapamiętania przez swoją mamę! 🙂

Zamówienie vouchera w promocyjnej cenie (do wykorzystania w dowolnym wybranym przez siebie terminie) możliwe jest w obowiązującym promocję czasie, tj. 12.05.2024r. do 26.05.2024 r. do godz. 23:59:59. Możecie także zamówić voucher z innej, własnej okazji i zrealizować go w innym, wybranym terminie.

Odwiedź nasz garaż online www.dcgarage.com.pl i sprawdź w którym z dostępnych pojazdów najchętniej byś zasiadł jako kierowca lub pasażer lub w którym najchętniej by zasiadła osoba przez Ciebie obdarowywana. Następnie przejdź do realizacji zamówienia z wykorzystaniem kodu zniżkowego.
Czeka na was ponadto kilka atrakcyjnych lokalizacji z profesjonalnymi obiektami torowymi rozmieszczonymi w całej Polsce, zatem zdecyduj się na najatrakcyjniejszą Twoim zdaniem.

Poznaj szczegóły promocji: www.dcgarage.com.pl/dzien-matki

MotoPrezent na Dzień Matki 2024
MotoPrezent na Dzień Matki 2024

PROMOVIDEO

Przykładowy dzień na torze. Zobacz jak wygląda w rzeczywistości realizacja takiego vouchera i jak się bawili inni dotychczas 🙂

HD: www.youtube.com/watch?v=nN1x1xCjVwI


SOCIAL MEDIA

Zachęcamy wszystkich odwiedzających do obserwowania naszego profilu społecznościowego w serwisie facebook, by zawsze w wygodny sposób być informowanym o nowościach i aktualnych promocjach!

www.facebook.com/DriftGiftPrezentMarzen


Zainspiruj innych – PODAJ DALEJ ! UDOSTĘPNIJ ! 🙂

Następny Post

Dodaj swój komentarz© 2024 DC Garage | Dream Cars Garage

Theme by Anders Norén

Strona utrzymywana na stabilnych i szybkich serwerach SeoHost.pl
Strony internetowe - Gliwice