DC Garage | Dream Cars Garage

Karty podarunkowe na przejażdżki sportowymi samochodami

Subaru Impreza WRX

Subaru Impreza od zawsze stanowiło symbol rasowego samochodu rajdowo-wyścigowego. Teraz każdy ma możliwość zasiąść w takim sportowym egzemplarzu i sprowadzić jego możliwości (oraz swoje umiejętności) na przeznaczonym do tego torze treningowym! Zarezerwuj voucher na swoją przejażdżkę marzeń lub zamów kartę podarunkową w prezencie dla wybranej przez siebie osoby! Świetna zabawa i niezapomniane emocje podczas tego przeżycia GWARANTOWANE!


POMYSŁ NA MOTORYZACYJNY PREZENT MARZEŃ!

Subaru Impreza jest drugim w historii modelem auta z napędem na cztery koła, produkowanym seryjnie przez japońską markę, który powstał w 1992 roku.

Nazwa Impreza pochodzi z języka włoskiego w którym słowo brzmi “impresa” i dosłownie oznacza “osiągnięcie”. Rajdowe Mistrzostwa Świata w których Impreza odniosła wiele sukcesów są głównym czynnikiem, któremu samochód zawdzięcza swoją popularność.

Prezentowany model jest produkowaną od 2002 roku kontynuacją Imprezy, która została poddana modernizacjom celem zwiększenia mocy i dodatkowo przyprawiona oznaczeniem WRX.

Konstruktorzy Subaru projektując model WRX byli nastawieni głównie na zwiększenie osiągów, skutkiem czego było wyposażenie auta w 2 – litrowy, 4 – cylindrowy silnik w układzie Boxer o mocy 240 KM, który został przez nas zastąpiony 2,5 – litrową, turbo doładowaną jednostką napędową o mocy 300 KM!

W zachowaniu pełnej kontroli nad autem pomoże nam 5 – biegowa manualna skrzynia, która przenosi moment obrotowy na wszystkie 4 koła, co pozwala kierowcy osiągać wyższe prędkości dając ogromną frajdę podczas jazdy Subaru Imprezą!

Emocjonująca przejażdżka sportowym modelem Subaru Impreza to doskonały pomysł na prezent dla największych miłośników WRC!
Wybierz jeden z dogodnych dla Ciebie torów wyścigowych w Polsce i przejedź się rajdową legendą!
Lub też wręcz kartę podarunkową na tak ekstremalne i niezapomniane przeżycie bliskiej Ci osobie!

Zamów voucher na przejazd sportowym samochodem
Zamów voucher na przejazd sportowym samochodem

GALERIA POJAZDU


FILM PROMOCYJNY

Sprawdź jak to robią inni!


SOCIAL MEDIA

Obserwuj nasz profil na FB!


Sprawdź także inne pojazdy w ofercie / naszym garażu! www.dcgarage.com.pl


Podziel się tematem ze swoimi znajomymi lub fanami – PODAJ DALEJ – UDOSTĘPNIJ! 😉

Następny Post

Poprzedni Post

Dodaj swój komentarz© 2024 DC Garage | Dream Cars Garage

Theme by Anders Norén

Strona utrzymywana na stabilnych i szybkich serwerach SeoHost.pl
Strony internetowe - Gliwice