DC Garage | Dream Cars Garage

Karty podarunkowe na przejażdżki sportowymi samochodami

V-STORM dla dwojga

SDR WR3 V-Storm to tak właściwie klatka bezpieczeństwa na kołach, z fotelami i potężnym silnikiem. Wyobraź sobie tylko jak to musi gnać! A teraz zdaj sobie sprawę, że masz okazję to przeżyć na własnej skórze! A nawet we dwoje! Dzieląc się następnie swoimi wrażeniami między sobą – NIEZIEMSKIE DOZNANIA GWARANTOWANE! Zarezerwuj voucher na własną przejażdżkę lub zamów kartę podarunkową, jeżeli zamierzasz wręczyć zaskakujący i niespotykany prezent innej parze!


POMYSŁ NA MOTORYZACYJNY PREZENT MARZEŃ!

Chcesz sprawić swojemu partnerowi / swojej partnerce wyjątkowy prezent, jakiego nikt dotąd mu nie zrobił?

Takim zdecydowanie będzie wspólna emocjonująca przejażdżka ultrasportowym bolidem V-STORM z silnikiem sportowego Subaru! Pojazd klasyfikujący się do nietuzinkowych bolidów sportowych, „zabawek” torowych, podobnych do Ariel Atom czy KTM X-BOW. Po wszystkim będziecie mogli wymienić się nawzajem swoimi wrażeniami i ekscytacją z tej przygody życia!

Rezerwując voucher na przejażdżkę V-STORMEM, masz możliwość przeżyć na własnej skórze wszystkie doznania jakie towarzyszą ekstremalnej jeździe taką torpedą na torze wyścigowym!

V-STORM to niespotykany spartański bolid sportowy z trzema miejscami siedzącymi, gdzie główne, centralne miejsce siedzące zajmuje profesjonalny kierowca-instruktor, a Ty wraz ze swoim współpasażer zajmujecie pozostałe dwa fotele.

Zamawiając przejazd bolidem V-STORM decydujesz się na ekstremalne wrażenia, ale gwarantujesz tym samym znakomitą zabawę dwóm osobom jednocześnie! Przejażdżka zapewni Wam doświadczenie jakiego jeszcze dotąd nie przeżyliście! Pakiet V-STORM to propozycja dla motoryzacyjnych pasjonatów spragnionych mocnych wrażeń.

Pojazd waży zaledwie 700 kg, co w połączeniu z potężnym wyczynowym silnikiem (czterocylindrowy silnik typu boxer, pochodzący wprost z Subaru), pozwala mu rozpędzić się do 100 km/h w zaledwie 2,7 sekundy! To wynik lepszy nawet od Lamborghini Gallardo, KTM X-BOW i Ferrari F430! Maksymalna prędkość jaką może rozwinąć V-STORM to z kolei 255 km/h!

Zapewnij sobie niesamowitą rozrywkę i wspaniałe wspomnienia! Spraw bliskiej osobie unikalną niespodziankę, którą zapamięta na długie lata!

Zamów voucher na przejazd sportowym samochodem
Zamów voucher na przejazd sportowym samochodem

GALERIA POJAZDU


FILM PROMOCYJNY

HD: www.youtube.com/watch?v=KbKhfgjd6VM


MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Dodaj nasz profil społecznościowy do swoich obserwowanych stron na facebooku!
Pozostaniesz dzięki temu na bieżąco ze wszystkimi nowościami oraz aktualnymi promocjami!
www.facebook.com/DriftGiftPrezentMarzen


Sprawdź także inne pojazdy w ofercie / naszym garażu! www.dcgarage.com.pl


Podziel się tematem ze swoimi znajomymi lub fanami – PODAJ DALEJ – UDOSTĘPNIJ! 😉

Następny Post

Poprzedni Post

Dodaj swój komentarz© 2024 DC Garage | Dream Cars Garage

Theme by Anders Norén

Strona utrzymywana na stabilnych i szybkich serwerach SeoHost.pl
Strony internetowe - Gliwice