DC Garage | Dream Cars Garage

Karty podarunkowe na przejażdżki sportowymi samochodami

WIELKANOC – Informacja / Komunikat

Skorzystaj z nowej promocji wielkanocnej i dzięki okazyjnemu rabatowi zapewnij sobie atrakcyjny dzień na torze w sportowym potworze! 😉 Spraw sobie niezwykły prezent i zamów voucher na przejażdżkę narowistym samochodem sportowym po torze wyścigowym lub zamów kartę podarunkową na taką przygodę, by podarować ją komuś wyjątkowemu w formie niespodziewanego prezentu! Zwłaszcza jeżeli jest to to miłośnik motoryzacji i jazdy samochodem. To gwarancja tego, że „zrobisz dzień” sobie lub komuś 🙂


SPĘDŹ DZIEŃ NA TORZE W SPORTOWYM POTWORZE

Tylko teraz w czasie trwania najnowszej promocji, istnieje możliwość zamówienia vouchera / karty podarunkowej w cenie atrakcyjniejszej aż o 20% w porównaniu do standardowej kwoty!
Wykorzystaj do tego specjalny okazyjny, świąteczny kod zniżkowy podczas składania zamówienia.
Ponadto macie możliwość skorzystania z opcji emocjonującego filmu z własnego przejazdu, za 1 zł.

Zamówienie vouchera w promocyjnej cenie (do wykorzystania w dowolnym wybranym przez siebie terminie) możliwe jest w obowiązującym do świąt czasie, od 14.03.2024r. do 01.04.2024r. do godz. 23:59:59. Możecie zamówić voucher z innej, własnej okazji i zrealizować go w innym, wybranym terminie.

Odwiedź nasz garaż online www.dcgarage.com.pl i sprawdź w którym z dostępnych pojazdów najchętniej byś zasiadł jako kierowca lub pasażer lub w którym najchętniej zasiadłaby osoba przez Ciebie obdarowywana. Następnie przejdź do realizacji zamówienia z wykorzystaniem kodu zniżkowego.
Czeka na was ponadto kilka atrakcyjnych lokalizacji z profesjonalnymi obiektami torowymi rozmieszczonymi w całej Polsce, zatem zdecyduj się na najatrakcyjniejszą Twoim zdaniem.

Poznaj szczegóły promocji: www.dcgarage.com.pl/wielkanoc-2024

DC Garage - Promocja Wielkanocna 2024 - MOTOprezent Marzeń!
DC Garage – Promocja Wielkanocna 2024 – MOTOprezent Marzeń!

PROMOVIDEO

Przykładowy dzień na torze. Zobacz jak wygląda w rzeczywistości realizacja takiego vouchera i jak się bawili inni dotychczas 🙂

HD: www.youtube.com/watch?v=nN1x1xCjVwI


SOCIAL MEDIA

Zachęcamy wszystkich odwiedzających do obserwowania naszego profilu społecznościowego w serwisie facebook, by zawsze w wygodny sposób być informowanym o nowościach i aktualnych promocjach!

www.facebook.com/DriftGiftPrezentMarzen


Zainspiruj innych – PODAJ DALEJ ! UDOSTĘPNIJ ! 🙂

Następny Post

Poprzedni Post

Dodaj swój komentarz© 2024 DC Garage | Dream Cars Garage

Theme by Anders Norén

Strona utrzymywana na stabilnych i szybkich serwerach SeoHost.pl
Strony internetowe - Gliwice