DC Garage | Dream Cars Garage

Karty podarunkowe na przejażdżki sportowymi samochodami

BMW E46 MPOWER

To propozycja dla największych miłośników pojazdów ze śmigłem na masce. Samochody BMW w odmianie MPOWER od zawsze przyprawiały ich kierowców o znacznie szybsze i ///Mocniejsze bicie serca.
W prezentowanym spartańskim wydaniu, model jest jeszcze bardziej rasowy i sportowy – nastawiony na to, by dawać jak największą możliwą frajdę z jazdy!

Zamów voucher na przejażdżkę emocjonującym sportowym E46 MPOWER lub spraw komuś niesamowity prezent wręczając kartę podarunkową na spełnienie marzenia o niezapomnianej przejażdżce przepełnionej adrenaliną, na polskim torze wyścigowym!


POMYSŁ NA MOTORYZACYJNY PREZENT MARZEŃ!

BMW E46 w najMocniejszej wersji M POWER to profesjonalnie przygotowany samochód sportowy. W tym przypadku znacznie różniący się od drogowej, produkowanej seryjnie wersji, którego bazą jest 5 – drzwiowa, poliftingowa wersja kultowego już BMW serii 3 (E46).

Wszystkie zbędne części włącznie z tapicerką zostały usunięte bądź zastąpione lżejszymi komponentami, aby możliwie maksymalnie obniżyć masę samochodu, dzięki czemu podczas rajdowych odcinków specjalnych możemy zaoszczędzić cenne sekundy. Nasz egzemplarz BMW został wyposażony również w klatkę antykapotażową, co poza zwiększeniem bezpieczeństwa kierowcy sprawia, że karoseria jest sztywniejsza.

Sercem pojazdu jest sześciocylindrowy silnik S54 M Power o pojemności 3246 cm³, który po naszych modyfikacjach osiągnął moc 370 koni mechanicznych, za sprawą których prędkość rzędu pierwszych 100 km/h pojawi się na liczniku po zaledwie 4,6 sek.

Moc, ryk silnika, prędkość i adrenalina to rzeczy, których doświadczysz podczas jazdy naszym BMW ///M E46.

Zamów swój indywidualny voucher i sprawdź jak takie wyczynowe BMW zachowuje się na profesjonalnym torze!
Alternatywnie możesz sprawić wyjątkowy prezent znajomemu, bądź jakiejś bliskiej osobie wręczając jej kartę podarunkową na taką emocjonującą przygodę!

Zamów voucher na przejazd sportowym samochodem
Zamów voucher na przejazd sportowym samochodem

GALERIA POJAZDU


FILM PROMOCYJNY

Sprawdź jak to robią inni!

SOCIAL MEDIA

Obserwuj nasz profil na FB!


Sprawdź także inne pojazdy w ofercie / naszym garażu! www.dcgarage.com.pl


Podziel się tematem ze swoimi znajomymi lub fanami – PODAJ DALEJ – UDOSTĘPNIJ! 😉

Następny Post

Poprzedni Post

Dodaj swój komentarz© 2024 DC Garage | Dream Cars Garage

Theme by Anders Norén

Strona utrzymywana na stabilnych i szybkich serwerach SeoHost.pl
Strony internetowe - Gliwice