DC Garage | Dream Cars Garage

Karty podarunkowe na przejażdżki sportowymi samochodami

Audi R8 V10

Ta niemiecka, sportowa maszyna wyssie z Ciebie cały stres dnia codziennego, a w zamian wpompuje w Ciebie mnóstwo adrenaliny i pamiętne chwile przepełnione radością! Pozwól sobie na unikalną terapię – zafunduj sobie przejażdżkę piekielnie mocnym Audi R8 po torze wyścigowym – zamów voucher! To także idealny pomysł na niezapomniany, motoryzacyjny prezent marzeń dla wyjątkowej, bliskiej Ci osoby – zamów kartę podarunkową już teraz!


POMYSŁ NA MOTORYZACYJNY PREZENT MARZEŃ!

Audi R8 jest dwumiejscowym coupe niemieckiej marki, którego produkcję rozpoczęto w 2006 roku i jest ona kontynuowana do dziś przy ręcznym składaniu każdego egzemplarza.
Jest to pierwszy samochód znajdujący się portfolio Audi, który od początku do końca został zaprojektowany jako sportowe auto nie bazując na “zwykłych” produkowanych seryjnie wersjach, jak ma to miejsce w przypadku modeli RS.
R8 zostało skonstruowane w taki sposób, aby zapewnić najwyższy możliwy komfort podczas codziennej jazdy, czego kierowca może doświadczyć również na torze gdzie auto może w pełni rozwinąć swoje skrzydła. Umieszczona centralnie jednostka napędowa to 5,2 – litrowe V10 o mocy 525 koni mechanicznych, która jest zdolna wygenerować maksymalny moment obrotowy na poziomie 540 Nm. Wszystkie powyższe parametry pozwalają R8 uzyskać 100 km/h w 3,8 sek. oraz osiągnąć maksymalną prędkość 320 km/h.

Zamów Voucher na przejażdżkę Audi R8 już teraz i podaruj bliskiej osobie wrażenia, których z pewnością nie zapomni do końca życia.

Zamów voucher na przejazd sportowym samochodem
Zamów voucher na przejazd sportowym samochodem

GALERIA POJAZDU


FILM PROMOCYJNY


SOCIAL MEDIA

Obserwuj nasz profil na FB!


Sprawdź także inne pojazdy w ofercie / naszym garażu! www.dcgarage.com.pl


Podziel się tematem ze swoimi znajomymi lub fanami – PODAJ DALEJ – UDOSTĘPNIJ! 😉

Następny Post

Poprzedni Post

0 komentarzy

Dodaj swój komentarz© 2024 DC Garage | Dream Cars Garage

Theme by Anders Norén

Strona utrzymywana na stabilnych i szybkich serwerach SeoHost.pl
Strony internetowe - Gliwice