DC Garage | Dream Cars Garage

Karty podarunkowe na przejażdżki sportowymi samochodami

Ferrari F430

Poczuj władzę nad urzekającej urody włoszką, która jednocześnie buzuje mocą, jak wulkan lawą! Zapewnij fantastyczną rozrywkę i niezapomniane przeżycia sobie lub bliskiej Ci osobie! Nie zwlekaj – ZAMÓW VOUCHER NA PRZEJAŻDŻKĘ WYJĄTKOWYM FERRARI JUŻ TERAZ!


POMYSŁ NA MOTORYZACYJNY PREZENT MARZEŃ!

Model F430 zaprezentowano w 2004 roku na targach w Paryżu jako głównego konkurenta Lamborghini Gallardo oraz następcę modelu 360 Modena.

Ferrari F430 jest wyposażone w 4,3 – litrową jednostkę napędową o mocy 490 KM, której maksymalny moment obrotowy osiąga 465 Nm, co przekłada się na przyspieszenia rzędu 3,9 s. od 0 do 100 km/h oraz maksymalną prędkość wynoszącą oszałamiające 315 km/h.

Za przeniesienie napędu na tylną oś odpowiedzialna jest 6 – stopniowa sekwencyjna skrzynia biegów z możliwością zmiany przełożeń za pomocą manetek znajdujących się przy kierownicy.
Aby zapanować nad tak ogromną mocą auto we współpracy z firmą Brembo zostało wyposażone w karbonowo-ceramiczny układ hamulcowy, który jest w stanie wytrzymać 300 okrążeń nieprzerwanej jazdy torowej bez utraty swoich właściwości.

Włoscy inżynierzy dopracowali każdy element tak, aby jazda Ferrari F430 była komfortowa i jednocześnie dostarczyła dużą dawkę adrenaliny oraz masę wrażeń.
Jazda Ferrari F430 na torze to ogromna dawka adrenaliny dla każdego kierowcy.
Podaruj prezent naładowany adrenaliną w postaci przejażdżki Ferrari F430 na jednym z 15 torów wyścigowych w całej Polsce! Voucher na jazdę wyślemy w formie elektronicznej od razu po złożeniu zamówienia.

Zamów voucher na przejazd sportowym samochodem
Zamów voucher na przejazd sportowym samochodem

GALERIA POJAZDU


FILM PROMOCYJNY


SOCIAL MEDIA

Obserwuj nasz profil na FB!


Sprawdź także inne pojazdy w ofercie / naszym garażu! www.dcgarage.com.pl


Podziel się tematem ze swoimi znajomymi lub fanami – PODAJ DALEJ – UDOSTĘPNIJ! 😉

Następny Post

Poprzedni Post

Dodaj swój komentarz© 2024 DC Garage | Dream Cars Garage

Theme by Anders Norén

Strona utrzymywana na stabilnych i szybkich serwerach SeoHost.pl
Strony internetowe - Gliwice