DC Garage | Dream Cars Garage

Karty podarunkowe na przejażdżki sportowymi samochodami

KTM X-BOW + Bristell RG

NOWOŚĆ ! Oferta na zestaw powiększony: przelot ultraszybkim sportowym samolotem Bristell RG + przejażdżka po torze bolidem KTM X-BOW! Tego jeszcze nie było! Teraz możesz doznać jeszcze bardziej niezapomnianych wrażeń lub jeszcze bardziej zaskoczyć obdarowywanego znajomego! Zamów voucher na swoją przygodę życia lub zdecyduj się na wyjątkową kartę podarunkową dla kogoś bliskiego!


POMYSŁ NA MOTORYZACYJNY PREZENT MARZEŃ

Doznaj niesamowitych wrażeń zajmując miejsce w lekkim i ultraszybkim samolocie sportowym Bristell RG!

Zamów voucher na przelot nowoczesnym samolotem sportowym i wybierz spośród 19 dostępnych lokalizacji w całej Polsce. Oferowane loty odbywają się w promieniu do 100 kilometrów od takich miast jak: Białystok, Częstochowa, Gdańsk, Katowice, Kielce, Kołobrzeg, Kraków, Lublin, Łódź, Mikołajki, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Suwałki, Szczecin, Warszawa, Wrocław oraz Zielona Góra. Zdecyduj się na najdogodniejszą opcję dla siebie!

W trakcie lotu będziesz mieć możliwość odkryć doznania płynące ze wzbicia się w powietrze, poznać tajniki lotnictwa z perspektywy drugiego pilota oraz spojrzeć na świat pod sobą ze stosownej wysokości, obserwując bajeczne widoki bezpiecznie z kabiny samolotu! Jest to niepowtarzalna okazja na podziwianie krajobrazów z tzw. lotu ptaka, przy zasmakowaniu wolności i jednoczesnym zapoznaniu się z mechaniką zaawansowanego samolotu Bristell RG. Tym samym zapewnisz sobie (lub komuś) ogrom niezwykłych wspomnień! – jak wiadomo nie jest to przeciętna rozrywka dostępna zawsze na wyciągnięcie ręki.

↓  ↓  ↓

Uzupełnieniem zamawianego zestawu z niniejszej oferty jest jeszcze jeden zastrzyk adrenaliny, wrażeń i emocji, płynący z bardziej „przyziemnych” doznań, lecz równie emocjonujących – zapewniony dzięki przejażdżce sportowym bolidem KTM X-BOW po torze wyścigowym, do kompletu!

Przejażdżka bolidem KTM może odbyć się na jednym z 10 dostępnych torów w Polsce, na których organizujemy jazdy zgodnie z kalendarzem dostępnym w zakładce „Terminy”. Są to lokalizacje: Białystok, Gdańsk – Pszczółki, Kraków, Lublin – Ułęż, Łódź, Poznań Tor Kartingowy, Radom – Jastrząb, Warszawa – Modlin, Warszawa – Słomczyn, Wrocław – Krzywa.

KTM X-BOW to nietuzinkowy, lekki pojazd wyczynowy o mocy 240 KM z napędem na tylną oś, pozwalający rozpędzić się do 100 km/h w 3,9 sekundy i osiągnąć prędkość maksymalną rzędu 220 km/h! Prawdziwym miłośnikom motoryzacji nie ma potrzeby go szerzej przedstawiać!

Taki pakiet doznań to idealna rozrywka lub prezent dla entuzjastów szybkich i ekscytujących przygód oraz poszukiwaczy adrenaliny. W ramach zestawu pasjonaci prędkości i nowoczesnej techniki będą mogli cieszyć się zarówno lotem, jak i jazdą, które łączą w sobie zarówno nowoczesność i szybkość. Uczestnik bez wątpienia długo nie zapomni tej wyjątkowej przygody.

To znakomita propozycja na unikatowy prezent, który możesz wręczyć na każdą okazję. Zapewnisz obdarowywanemu ekstremalne motoryzacyjne i lotnicze emocje na najwyższym poziomie! Zachwycisz go w w powietrzu i na lądzie! To trafiony prezent dla każdego, kto lubi nowe wyzwania i przygody.


Pamiętaj, że rezerwacja przelotu oraz jazdy bolidem odbywają się oddzielnie. Atrakcje ze względów logistycznych i dostępnych terminów, nie będą odbywały się tego samego dnia.

Loty samolotem są realizowane w terminach indywidualnie ustalanych z Pilotem. Przejazdy KTM X-BOW są realizowane w wyznaczonych datach podanych na stronie w zakładce TERMINY (oferta nie dotyczy Toru Głównego Poznań).

Długość lotu jest uzależniona od wybranego pakietu.
Na czas przejazdu wpływa długość toru oraz indywidualne umiejętności kierowcy.
Na miejscu istnieje możliwość dokupienia dodatkowych minut lotu oraz dodatkowych okrążeń przejazdu.

Voucher jest ważny 365 dni od daty zakupu. Realizacja atrakcji możliwa jest w sezonie od maja do października.

Zamów voucher na przejazd sportowym samochodem
Sprawdź szczegóły i zamów voucher na wyjątkowy prezent

GALERIA MASZYN


FILM PROMOCYJNY

Zanim się zdecydujesz, zobacz na poniższej relacji jak się bawili dotąd inni uczestnicy! Z pewnością pomoże Ci to podjąć własną decyzję 🙂

HD: www.youtube.com/watch?v=US7tF1OMDA8


SOCIAL MEDIA

Dołącz do rosnącej społeczności obserwujących nasz profil w serwisie facebook!

www.facebook.com/DriftGiftPrezenMarzen


Sprawdź także inne pojazdy w ofercie / naszym garażu! www.dcgarage.com.pl


Podziel się tematem ze swoimi znajomymi lub fanami – PODAJ DALEJ – UDOSTĘPNIJ! 😉

Następny Post

Poprzedni Post

Dodaj swój komentarz© 2024 DC Garage | Dream Cars Garage

Theme by Anders Norén

Strona utrzymywana na stabilnych i szybkich serwerach SeoHost.pl
Strony internetowe - Gliwice