DC Garage | Dream Cars Garage

Karty podarunkowe na przejażdżki sportowymi samochodami

Lot samolotem 20 min.

Dla odmiany coś z dedykacją dla fanów lotnictwa, zamiast „przyziemnych” wrażeń! 😉 Macie teraz możliwość odbyć przelot sportowym samolotem i z góry podziwiać zachwycające widoki pod sobą! Zamów voucher dla siebie lub zdecyduj się na kartę podarunkową, którą wręczysz następnie w prezencie komuś wyjątkowemu!


POMYSŁ NA NIEZAPOMNIANY PREZENT ŻYCIA

Teraz masz możliwość spędzić niezapomniane chwile nad ziemią, w szybkim, sportowym samolocie, w towarzystwie profesjonalnego pilota, na miejscu obok niego!

Bristell RG to innowacyjna maszyna lotnicza o ultralekkiej konstrukcji, doskonale sprawdzająca się podczas lotów widokowych oraz turystycznych.
Jego zdolność do wykonywania lotów międzypaństwowych na dużych wysokościach jest ułatwiona dzięki zastosowaniu chowanego podwozia. Komfortowa ergonomia oraz największy kokpit w swojej klasie czynią go również doskonałą opcją dla osób planujących długie podróże międzypaństwowe.
Samolot Bristell to idealna opcja dla tych, którzy cenią sobie maszyny do lotów rekreacyjnych.
Znajduje się on na skrzyżowaniu komfortowego i ergonomicznego projektu, oferując przy tym największy kokpit w swojej klasie. To sprawia, że jest doskonałym wyborem do wydłużonych lotów rekreacyjnych, gdzie wygoda ma duże znaczenie.
Samolot Bristell, będący dolnopłatem o metalowej konstrukcji, posiada siedzenia w układzie side-by-side w przestronnej kabinie. Wyjątkową cechą tego samolotu jest fakt, że oferuje największą kabinę w swojej kategorii.
W zakresie osiągów, Bristell osiąga prędkości w przedziale od 200 do 290 km/h, w zależności od wersji, umożliwiając przy tym przeloty na dystansach przekraczających 1600 km. To możliwe dzięki wyposażeniu samolotu w zbiorniki paliwa o pojemności 150 litrów. Bristell to wybór idealny dla pasjonatów rekreacyjnych lotów. Warto zaznaczyć, że podczas lotu zużywa zaledwie 18 litrów paliwa samochodowego PB95 na godzinę, co czyni go nie tylko wydajnym, ale także przyjaznym dla środowiska.

Teraz każdy ma szansę przekonać się jak to jest wysoko w przestworzach, zasiadając jako pasażer w takiej maszynie! Zamów voucher na przelot dla siebie lub kartę podarunkową, by ofiarować komuś bliskiemu tak wyjątkowe przeżycie!

Aktualny koszt takiej niezwykłej przygody to 699zł

Zamów voucher na przejazd sportowym samochodem
Zamów voucher na przelot sportowym samolotem

GALERIA PREZENTU


ZESTAW POWIĘKSZONY

Sprawdź ofertę na zestaw powiększony o dodatkową przejażdżkę sportowym bolidem KTM X-BOW !!
www.dcgarage.com.pl/ktm-x-bow-bristell-rg


FILM PROMOCYJNY

Przed zamówieniem swojego vouchera, sprawdź jak się bawili dotąd u nas inni! Dzięki temu łatwiej podejmiesz decyzję o własnym zamówieniu! 🙂


MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Zachęcamy do polubienia i obserwowania naszego profilu społecznościowego, aby pozostać w wygodny sposób na bieżąco ze wszystkimi kolejnymi nowościami oraz aktualnymi promocjami! 🙂

www.facebook.com/DriftGiftPrezentMarzen


Sprawdź także inne propozycje w ofercie / naszym garażu! www.dcgarage.com.pl


Podziel się tematem ze swoimi znajomymi lub fanami – PODAJ DALEJ – UDOSTĘPNIJ! 😉

Następny Post

Poprzedni Post

Dodaj swój komentarz© 2024 DC Garage | Dream Cars Garage

Theme by Anders Norén

Strona utrzymywana na stabilnych i szybkich serwerach SeoHost.pl
Strony internetowe - Gliwice